مهمترین مزایای نوشیدن آب در لیوان مسی! | بلاگ

مهمترین مزایای نوشیدن آب در لیوان مسی!

تعرفه تبلیغات در سایت

موضوعات وب

آخرین مطالب

امکانات وب

نگهداری آب در ظرف مسی و نوشیدن آن در لیوان مسی باعث دفع گازها و رفع مشکل سوء هضم می شود زیرا مس باعث حرکت بهتر معده و بهبود هضم غذا می شود.
آیا تاکنون به این فکر کرده اید که با لیوان مسی آب بخورید؟ 
 
مهمترین مزایای نوشیدن آب در لیوان مسی چیست؟
 
- پیشگیری از پیری زودرس
 
مس ماده ای طبیعی برای جلوگیری از پدید آمدن چین و چروک در پوست بدن است زیرا دارای آنتی اکسیدان های قوی است و می تواند سلول های پوستی را بازسازی کند. مس همچنین حجم تولید ماده مِلانین را که محافظ پوست در برابر تابش خورشید است ، افزایش می دهد و زخم ها را زودتر بهبود می بخشد.
 
- بهسازی گوارش بدن
 
نگهداری آب در ظرف مسی و نوشیدن آن در لیوان مسی باعث دفع گازها و رفع مشکل سوء هضم می شود زیرا مس باعث حرکت بهتر معده و بهبود هضم غذا می شود. مس همچنین سم ها را از بدن دفع می کند خصوصاٌ اگر آب را در لیون مسی پیش از خوردن صبحانه بنوشی. 
 
- کاهش وزن
 
آبی که در لیوان مسی نوشیده شود ، نه تَنها سوء هاضمه را برطرف می کند، بلکه باعث بهبود سوخت و ساز بدن (متابولیسم) و کاهش وزن می شود . مس به بدن در تجزیه چربی و خلاص شدن از آن بسیار می کند.  
 
- افزایش کارآئی مغز
 
مس باعث تولید ماده میالین می شود . ماده میالین مسئول ساماندهی سیستم عصبی مغز است و آب نوشیدن در لیوان مسی باعث افزایش قدرت مغزی و فکری می شود.  
 
از لحاظ پزشکی نیز استفاده از لیوان مسی برای نوشیدن آب باعث نابودی سلول های سرطانی ، التیام زخم ها و افزایش کارکرد قلب می شود.
 
ظروف مسی در سلامت آب آشامیدنی موثر است.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران                  http://www.asriran.com/fa/news/509944
...
نویسنده : HDB بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 17 13 ساعت: 13:38